SPAWACZ TIG (Zarobki: od 4 300 do 4 400) - Jarosław, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
SPAWACZ TIG

Zakres obowiązków
Przygotowanie powierzchni do spawania. Spawanie konstrukcji stalowych, maszyn, urządzeń i zbiorników. Spawanie stali nierdzewnej i stali szlachetnej. Odczyt rysunku technicznego.
Pracowitość, sumienność, dyspozycyjność.
Wymagane wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Uprawnienia spawalnicze TIG 141, Znajomość rysunku technicznego, doświadczenia w spawaniu metodą TIG i spawaniu stali nierdzewnej

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 do 4 400

Kontakt przez OHPMiejsce pracy: Przeworsk, powiat: przeworski, woj: podkarpackie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Przeworsk
woj. podkarpackie

Kategoria: Spawacz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-04-17

Spawacz w okolicy