SPAWACZ / ŚLUSARZ (Zarobki: od 4 500 PLN) - Skrzypiów, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
SPAWACZ / ŚLUSARZ

Zakres obowiązków
Spawanie stali czarnej, składanie elementów, przygotowanie do spawania.
Wykształcenie: bez znaczenia, mile widziane: doświadczenie zawodowe, wymagane: uprawnienia spawacza.
Wymagane wykształcenie:
Dodatkowe wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 4 500 PLN
Praca w godz. od 6.00 do 14.00
Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon:
Andrzej Podlach Zakład Budowy Maszyn "Nad Nidą"
602 620 648
Miejsce pracy: 28-400 Skrzypiów 52, powiat: pińczowski, woj: świętokrzyskie

Dodatkowe informacje: Bezpośredni kontakt telefoniczny / osobisty z pracodawcą lub skierowanie z PUP Pińczów.

Zobacz na mapie:
Węgorzewo
woj. warmińsko-mazurskie
pow. węgorzewski
gm. Węgorzewo

Kategoria: Ślusarz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-10-02

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl