SPAWACZ / MONTER INSTALATOR SIECI ŚWIATŁOWODOWYCH (Zarobki: od 5 000 do 8 000 PLN) - Gdańsk, Oferta

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
SPAWACZ / MONTER INSTALATOR SIECI ŚWIATŁOWODOWYCH

Zakres obowiązków
Spawanie kabli światłowodowych - ODF, Mufy
wykonywanie zleconych instalacji kablowych,
budowa tras kablowych, rurociągów oraz kanalizacji teletechnicznej,
spawanie kabli światłowodowych, uruchomienia i pomiary okablowania światłowodowego, teleinformatycznego, elektrycznego,
udział w odbiorach technicznych i w wizjach lokalnych,
obsługa awarii sieci.
Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00.
doświadczenie w spawaniu kabli światłowodowych, obsługa elektro-narzedzi, podstawowa znajomość technologii wykonywania i eksploatacji sieci i systemów światłowodowych, wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne, chęć do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji, komunikatywność, umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole, dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B.
Mile widziane: umiejętność czytania i weryfikacji dokumentacji technicznych z zakresu telekomunikacji, sieci światłowodowej, prawo jazdy B+E, uprawnienia na minikoparkę.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze branżowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: prawo jazdy kat.B

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 5 000 do 8 000 PLN
wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności plus atrakcyjny system premiowy za dodatkowe zadania.
Firma zapewnia wyposażenie stanowiska pracy (narzędzia, środki komunikacji, ubrania robocze, sprzęt, środki transportu), szkolenia.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
TILT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
535 500 601
[email protected]
Miejsce pracy: 80-298 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV.

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Kategoria: Spawacz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-05-03

Spawacz w okolicy