SPAWACZ MIG/MAG (Zarobki: od 52 PLN) - Pruszcz Gdański, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
SPAWACZ MIG/MAG

Zakres obowiązków
Spawanie konstrukcji z grubej stali czarnej. Praca od poniedziałku do soboty, w godzinach 6-16.
aktualne certyfikaty oraz 5-letnie doświadczenie na danym stanowisku.
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 52 PLN
wynagrodzenie oraz sposób zatrudnienia ustalane jest indywidualnie z pracodawcą.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon:
QUALITY SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
510 751 772
Miejsce pracy: GRUNWALDZKA 40C, 83-000 Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: -

Zobacz na mapie:
Pruszcz Gdański
woj. pomorskie

Kategoria: Spawacz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-17

Spawacz w okolicy