SPAWACZ MIG, TIG, 111 (O) (Zarobki: od 10 900 do 11 680 PLN) - Czeladź, Oferta pracy

Ogłoszenie jest nieaktualne

Dane kontakowe zostały ukryte.

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
SPAWACZ MIG, TIG, 111 (O)

Zakres obowiązków
Spawacz MIG, TIG, 111
Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, min 3 lata doświadczenia na stanowisku spawacz, mile widziana znajomość języka niemieckiego, uprawnienia spawalnicze . Praca w Niemczech (do 600 km od Tarnowa - pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie), od pon. - pt., w godz.: 07:00 - 15:00. Wynagrodzenie:od 10 900 zł do 11 680 zł brutto. Kontakt: "NOVA-S.T" Sp. z.o.o. ul.Wojkowicka 14A, 41-250 Czeladź; wcześniejszy kontakt tel: 516 135 795, CV można przesyłać na mail: [email protected].
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 10 900 do 11 680 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, termin: po wcześniejszym kontakcie telefonicznym :
"NOVA-S.T." SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
516 135 795
[email protected]
Miejsce pracy: Wojkowicka 14A, 41-250 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: bezpośrednio do pracodawcy - CV mile widziane

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.

Zobacz na mapie:
Czeladź
woj. śląskie

Kategoria: Spawacz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-20