ŚLUSARZ/MONTER (O,U) (Zarobki: od 7 000 PLN) - Niedomice, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
ŚLUSARZ/MONTER (O,U)

Zakres obowiązków
-montaż konstrukcji stalowych w zakładzie produkcyjnym, szlifowanie, cięcie, spawanie szczepne, wiercenie, trasowanie, praca na podstawie dokumentacji technicznej lub instrukcji
Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, znajomość rysunku technicznego. Praca w Niedomicach od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 7.00-15.00. Wynagrodzenie 7000 zł brutto. Kontakt: STALTEC JACEK GĘBALA; 33-132 Niedomice, ul. Kolejowa 13, wcześniejszy kontakt tel.: 601 172 418.

Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: znajomość rysunku technicznego

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 7 000 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
STALTEC JACEK GĘBALA
601172418
[email protected]
Miejsce pracy: Kolejowa 13, 33-132 Niedomice, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Zobacz na mapie:
Niedomice
woj. małopolskie
pow. tarnowski
gm. Żabno

Kategoria: Ślusarz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-07-13

Ślusarz w okolicy