ŚLUSARZ (Zarobki: od 5 385 do 6 650 PLN) - Piekary Śląskie, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
ŚLUSARZ

Zakres obowiązków
Praca przy obróbce stali i jej montaż, praca wyjazdowa (każdego dnia powrót do domu)
Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok, sprawne posługiwanie się narzędziami, odpowedzialność, sumienność, pracowitość, mile widziane prawo jazdy
Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 5 385 do 6 650 PLN
transport zapewniony przez pracodawcę (baza Brzozowice)
Godziny pracy do uzgodnienia, praca wyjazdowa
Po okresie próbnym stawka do uzgodnienia

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
POLO-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
508 476 620
[email protected]
Miejsce pracy: 41-949 Piekary Śląskie, powiat: m. Piekary Śląskie, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: Kontakt osobisty po wstępnym telefonicznym oraz mailowy

Zobacz na mapie:
Czarków
woj. śląskie
pow. pszczyński
gm. Pszczyna

Kategoria: Ślusarz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 13
Data dodania: 2024-01-14

Ślusarz w okolicy