ŚLUSARZ (Zarobki: od 4 300 PLN) - Wadowice, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
ŚLUSARZ

Zakres obowiązków
Obróbka metalu-zarówno ręczną, jak i przy pomocy odpowiednich maszyn. Wykonywanie wszystkich operacji ślusarskich np. toczenie, frezowanie, szlifowanie.
Praca na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony, na trzy zmiany w godz. 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00. Praca na pełny etat.
Kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny 512157242, e-mailowy [email protected] . KONIECZNE CV.
Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie, preferowana specjalność: ślusarz, mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe, suwnice, żurawie, min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, obsługi narzędzi pomiarowych, zaangażowanie, chęć do nauki.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe, średnie zawodowe, kierunek: ślusarz
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: czytanie dokumentacji technicznej

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 PLN
Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
PONAR WADOWICE SPÓŁKA AKCYJNA
512157242
[email protected]
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 29, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: CV, może być skierowanie

Zobacz na mapie:
Gostyń
woj. zachodniopomorskie
pow. kamieński
gm. Świerzno

Kategoria: Ślusarz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 23
Data dodania: 2024-03-31

Ślusarz w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl