ŚLUSARZ / SPAWACZ (Zarobki: od 5 000 PLN) - Koszalin, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
ŚLUSARZ / SPAWACZ

Zakres obowiązków
- spawanie stali nierdzewnej, stali konstrukcyjnej
- współpraca z innymi członkami zespołu podczas realizacji projektów
- montaż instalacji na terenie woj. zachodniopomorskiego
doświadczenie zawodowe ( mile widziane ), książeczka spawacza ( mile widziana ), znajomość rysunku technicznego, wykonywanie obowiązków z zachowaniem zasad BHP, dbanie o powierzony sprzęt, oferta skierowana również dla obywateli Ukrainy ( wymagana komunikatywna znajomość języka polskiego )
Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 5 000 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, godziny : 7:00 -15:00:
PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERII ŚRODOWISKA EKOWODROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
[email protected]
Miejsce pracy: 75-846 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Dodatkowe informacje: dodatkowe informacje: praca w godz. 7:00 -15:00, informacje od pracodawcy: " pracodawca zapewnia stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, pracę pod kierownictwem doświadczonych kierowników, prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie, bogaty pakiet świadczeń z ZFŚŚ"

Zobacz na mapie:
Koszalin
woj. zachodniopomorskie

Kategoria: Ślusarz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-26