ŚLUSARZ (O,U) (Zarobki: od 40,86 PLN) - Tuchów, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Oferta pracy
ŚLUSARZ (O,U)

Zakres obowiązków
ślusarz
Wymagania: min. 1 rok doświadczenia na stanowisku, umiejętność obsługi elektronarzędzi np. szlifierki kątowej czy zakręcarki, umiejętność czytania rysunków technicznych, wykształcenie zasadnicze zawodowe. Praca w Tuchowie od pon. - pt. w godz. 6.00-14.00, możliwość nadgodzin ( praca na umowę zlecenie ). Wynagrodzenie 28 zł/h zł netto (40,86 zł/ h brutto). Pracodawca oferuje zakwaterowanie dla pracowników z dalszych okolic (koszty z tym związane ponosi pracownik). Kontakt: Forbis Sp. z o.o., 33-170 Tuchów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 531 758 872.

Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Czytanie rysunków technicznych

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie od 40,86 PLN
zł/h

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny:
Forbis Sp. z o.o.
531 758 872
Miejsce pracy: 33-170 Tuchów 45, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Zobacz na mapie:
Tuchów
woj. małopolskie
pow. tarnowski
gm. Tuchów

Kategoria: Ślusarz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-04-26

Ślusarz w okolicy