ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY (Zarobki: od 4 300 PLN) - Trzeboś, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

Zakres obowiązków
- Wykonywanie przeglądów prewencyjnych form i maszyn
- Usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje form i maszyn
- Wykonywanie bieżących napraw oraz remontów form i maszyn

Umiejętność odtworzenia kształtu na podstawie detalu.
Istnieje możliwość uprawnień na wózki widłowe.
Mile widziana znajomość rysunku technicznego, umiejętności spawalnicze, umiejętność obsługi tokarki i frezarki.
Mile widziane doświadczenie w branży produkcji form stalowych do prefabrykacji betonów.

Wymagane wykształcenie:
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 PLN
+ premia

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
STYROBUD B.T.K. RADOMSCY SPÓŁKA JAWNA
664 919 251
[email protected]
Miejsce pracy: GÓRNA 194, 36-050 Trzeboś, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Dodatkowe informacje: proszę, w cv wpisać nazwę stanowiska oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez STYROBUD B.T.K. Radomscy Sp. J. moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).

Zobacz na mapie:
Trzeboś
woj. podkarpackie

Kategoria: Ślusarz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-04-04