ŚLUSARZ-MONTER (Zarobki: od 28,1 PLN) - Słupsk, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Oferta pracy
ŚLUSARZ-MONTER

Zakres obowiązków
obsługa pras mimośrodowych, hydraulicznych, krawędziowych, pił automatycznych, taśmowych, giętarek do rur, gilotyn, wiertarek słupowych, zgrzewarek do siatek;
wykonywanie operacji ślusarskich zgodnych z dokumentacją technologiczną i rysunkiem technicznym;
czyszczenie i konserwacja użytkowanych narzędzi i stanowiska pracy;
Praca w systemie dwuzmianowym: 6.00-14.000 i 14.00-22.00;
2 miesiące umowa zlecenie, następnie umowa o pracę.
Wymagania: doświadczenie w pracach ślusarskich, w tym obsłudze pras.
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: A1 - początkujący
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: doświadczenie w zawodzie, ślusarz

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie od 28,1 PLN
28,10 zł brutto/ h

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
LEANN STAŃCZYK SPÓŁKA AKCYJNA
535 698 757
[email protected]
Miejsce pracy: PORTOWA 15/B, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Kategoria: Ślusarz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-07-03

Ślusarz w okolicy