SEO Specialist (15-20h tygodniowo) - Warszawa

SEO Specialist (15-20h tygodniowo) - Warszawa - Internet, sieć - Warszawa

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Do ustalenia

Opis

Warszawa Mazowieckie

Wynagrodzenie: 1000 - 5000 PLN

Szukamy osoby, która wspomoże nas zespół w zakresie działań SEO. Współpraca w niepełnym zakresie godzinowym.

TeamQuest jest agencją rekrutacyjną, wyspecjalizowaną w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w branży IT. Posiadamy 15 letnie doświadczenie, podczas którego wypracowaliśmy metodykę pracy. Projekty rekrutacyjne, które prowadzimy dla naszych klientów, które kończą się zatrudnieniem najlepiej dopasowanych kandydatów. Nie interesują nas półśrodki – zajmujemy się rekrutacją kompleksowo, jesteśmy nastawieni na wynik, osiąganie celów oraz rozwój kompetencji.

Jesteśmy pewnym i wiarygodnym partnerem dla naszych klientów. Dowodem na to jest wyróżnienie naszej firmy Diamentem Miesięcznika Forbes 2024!

SEO Specialist (15-20h tygodniowo)

Wymagania:
* doskonała i praktyczna znajomość zagadnień SEO poparta min. 2-letnim komercyjnym doświadczeniem
* znajomość takich narzędzi, jak: Google Search Console, Google Analytics 4, SEM Storm (bądź podobne)
* umiejętność korzystania z serwisów typy Whitepress, Linkhouse itp.
* doskonała znajomość języka polskiego (w tym tworzenie wartościowych treści)
* 1-2 wizyty w miesiącu w biurze w Warszawie

Dodatkowe atuty:
* umiejętność tworzenia kampanii PPC
* znajomość innych obszarów digital marketingu

Oferujemy:
* umowa B2B/UZ na ok. 15-20 godzin tygodniowo
* dostęp do niezbędnych narzędzi SEO
* możliwość pełnej decyzyjności w zakresie powierzonych zadań
* możliwość pracy w komfortowym biurze w centrum Warszawy (okolice Pl. Zawiszy)

Obowiązki:
* optymalizacja treści na stronie www pod wymogi SEO
* linkbuilding
* bliska współpraca z działem IT spełnienia wymogów technical SEO
* tworzenie i zarządzanie nowymi treściami na firmowym blogu.

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Dane wystawiającego:
Łukasz
(TeamQuest Sp. z o.o.)

Warszawa
Zobacz ogłoszenia użytkownika

Kategoria: Internet, sieć
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 9
Data dodania: 2024-08-10

Internet, sieć w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl
Łukasz