SAMODZIELNY REFERENT W PUNKCIE EWIDENCYJNYM (Zarobki: od 4 300 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
SAMODZIELNY REFERENT W PUNKCIE EWIDENCYJNYM

Zakres obowiązków
Zakres obowiązków:
- organizowanie pracy na zajmowanym stanowisku w sposób zgodny z zasadami nowoczesnej
organizacji pracy poprzez: prawidłową i terminową realizację zadań; wszechstronne wykorzystanie swojej wiedzy, umiejętności i kwalifikacji;
- zapewnienie należytej ochrony dokumentów znajdujących się w PE w myśl postanowień ustawy o ochronie informacji niejawnych z dnia 10 sierpnia 2010 r. oraz przepisów pracy biurowej w resorcie Obrony Narodowej; przyjmowanie, rejestrowanie, przechowywanie dokumentów niejawnych i jawnych oraz prowadzenie w zakresie stosownych rejestrów dokumentów;
- udostępnienie lub przekazywanie dokumentów;
- wykonywanie prac biurowo-kancelaryjnych związanych z wytwarzaniem, obiegiem dokumentów oraz ich kompletowaniem;
- odbiór korespondencji od cywilnych operatorów pocztowych oraz poczty wojskowej.

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, zaświadczenia o przeszkoleniu z informacji niejawnych, uprawnienia: aktualne poświadczenie bezpieczeństwa, co najmniej do klauzuli "poufne", 4 lata doświadczenia zawodowego, znajomość języka angielskiego na poziomie B2, komunikatywna znajomość języka polskiego.

[Zgłoszenia: e-mail: [email protected], tel. 261 852 302]

Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 PLN
+ dodatek stażowy

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej
261 852 302
[email protected]
Miejsce pracy: Zygmunta Krasińskiego 54/56, 01-755 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Po uzgodnieniu z pracodawcą

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-03-29

Biuro, administracja w okolicy