SAMODZIELNY REFERENT-PRACA W SEKRETARIACIE SZKOŁY PONADPODSTAWOWEJ (Zarobki: od 4 242 PLN) - Kraków,

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

SAMODZIELNY REFERENT-PRACA W SEKRETARIACIE SZKOŁY PONADPODSTAWOWEJ

Zakres obowiązków
Praca w sekretariacie szkoły ponadpodstawowej, prowadzenie korespondencji wychodzącej i przychodzącej, przyjmowanie i obsługa interesantów, prowadzenie wszelkich spraw wynikających z przepisów i obowiązku nauki dotyczących uczniów, praca w systemach informatycznych: Platforma Edukacyjna, SIO, Informatyczny System Obsługi Egzaminów Potwierdzających Kwalifikacje w zawodzie, prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania, przygotowanie dokumentacji egzaminów zewnętrznych i wewnętrznych, prowadzenie dokumentacji rekrutacyjnej, przygotowanie dokumentów do archiwizacji, sporządzanie legitymacji uczniowskich oraz duplikatów legitymacji, sporządzanie sprawozdań statystycznych, udzielanie informacji na temat kształcenia w ZSE Nr 1 oraz bieżące załatwianie spraw w ramach posiadanych kompetencji.
Wykształcenie wyższe (staż pracy min. 2 lata) lub średnie (staż pracy min. 4 lata), mile widziane doświadczenie w pracy biurowej, spełnienie wymagań określonych w art. 6 ust. 1 ustawy z dnia 21.11.2008 r. o pracownikach samorządowych czyli obywatelstwo polskie, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, posiadanie kwalifikacji zawodowych wymaganych do wykonywania pracy na okreslonym stanowisku, znajomość Kodeksu Postepowania Administracyjnego, Instrukcji kancelaryjnej, JRWA, zasad archiwizacji dokumentów, Ustawy o ochronie danych osobowych w zakresie niezbędnym na stanowisku pracy, mile widziana umiejetność pracy w systemach: Platforma Edukacyjna, Informatycznym Systemie Obsługi Egzaminów Potwoerdzajacych Kwalifikacje w Zawodzie oraz w Systemie Informacji Oświatowej.
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wymagane uprawnienia: biegła umiejętność posługiwania się pakietem MS Office oraz urządzeniami biurowymi

Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie od 4 242 PLN
Umowa na zastępstwo z możliwością zatrudnienia na czas niekreślony.
Pensja 4 242 zł+premia+dodatek za wtsługę lat.
Godziny pracy: 7.30-15.30., 10.30.-18.30

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 1
12 422 99 13 w. 19
[email protected]
Miejsce pracy: Kapucyńska 2, 31-113 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Kraków
woj. małopolskie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-04-25

Biuro, administracja w okolicy