SAMODZIELNY REFERENT DS. KADR I PŁAC (Zarobki: od 4 300 PLN) - Ogorzelczyn, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
SAMODZIELNY REFERENT DS. KADR I PŁAC

Zakres obowiązków
- pełna obsługa kadrowo-płacowa pracowników,
- prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z przepisami prawa pracy,
- wprowadzanie i aktualizacja danych kadrowo-płacowych,
- naliczanie i szczegółowa weryfikacja wynagrodzeń,
- sporządzanie deklaracji, ZUS, PFRON, PIT,
- rozliczanie oraz weryfikacja ewidencji czasu pracy pracowników,
min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, umiejętność obsługi programu Płatnik, PFRON, praktyczna znajomość prawa pracy i zagadnień kadrowo-płacowych, dobra organizacja pracy

Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
CENTRUM POLSKA SP.Z.O.O.
519300389
[email protected]
Miejsce pracy: 62-740 Ogorzelczyn 1A, powiat: turecki, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: -

Zobacz na mapie:
Pszczyna
woj. śląskie
pow. pszczyński
gm. Pszczyna

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-09-12

Biuro, administracja w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl