SAMODZIELNY KSIĘGOWY/SAMODZIELNA KSIĘGOWA (Zarobki: od 6 116 do 9 784,29 PLN) - Gdańsk, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
SAMODZIELNY KSIĘGOWY/SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Zakres obowiązków
Samodzielna obsługa wyznaczonych klientów biura w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych i/lub uproszczonej księgowości. Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych. Dekretowanie, księgowanie faktur, umów i innych dokumentów księgowych. Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP). Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej. Przygotowanie deklaracji podatkowych oraz raportów na potrzeby wewnętrzne firmy. Potwierdzenie i uzgadnianie sald z kontrahentami. Czynności związane z zamknięciem okresów sprawozdawczych. Praca od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin 7-17
znajomość obsługi Programu OPTIMA. Znajomość prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów i / lub prowadzenie ksiąg handlowych. Doświadczenie pracy w biurze rachunkowym. Odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie.
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 6 116 do 9 784,29 PLN
wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji. Pracodawca oferuje wynagrodzenie 4500-7000 zł netto, interesującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnym biurze i dynamicznie rozwijającym się zespole. Szereg benefitów: karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, doskonalenie zawodowe, owocowe czwartki.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
BZ CONSULTING KANCELARIA PRAWNO-PODATKOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
668 847 327
[email protected]
Miejsce pracy: Załogowa 2, 80-557 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: -

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-10

Księgowość w okolicy