SAMODZIELNA KSIĘGOWA/SAMODZIELNY KSIĘGOWY (Zarobki: od 6 500 do 9 000 PLN) - Chwaszczyno, Oferta pra

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
SAMODZIELNA KSIĘGOWA/SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Zakres obowiązków
Samodzielne prowadzenie księgi rachunkowej i podatkowej klientów. Merytoryczne weryfikowanie i kontrolowanie dokumentów otrzymanych od klientów. Kontaktowanie i spotykanie się z klientami. Zamykanie rozliczeń miesięcznych w zakresie PIT, CIT VAT. Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz podatkowe zeznania roczne. Współpracowanie z urzędami. Wszystkie wykonywane czynności będą wspierane przez główną księgową. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.
doświadczenie na stanowisku księgowej, preferowane w biurze rachunkowym, wykształcenie kierunkowe, wyższe lub w trakcie studiów. Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office, odpowiedzialność, sumienność i motywacji do pracy. Mile widziana znajomość programu Comarch Optima.
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 6 500 do 9 000 PLN
pracodawca oferuje zatrudnienie na postawie umowy o pracę, umowy zlecenie, kontrakt B2B, pełne wsparcie, szkolenia oraz przyjazną atmosferę, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, elastyczny czas pracy, dbamy o rozwój zarówno zawodowy jak i osobisty poprzez szkolenia i warsztaty, dodatki pozapłacowe, dofinansowanie indywidualnych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje, budowanie relacji wśród członków zespołu poprzez wspólne spotkania.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
SUKURS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
502 370 381
[email protected]
Miejsce pracy: OLIWSKA 135/3, 80-209 Chwaszczyno, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Chwaszczyno
woj. pomorskie
pow. kartuski
gm. Żukowo

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-04-23

Księgowość w okolicy