SAMODZIELNA KSIĘGOWA/KSIĘGOWY DO SPÓŁEK Z O.O. (Zarobki: od 5 500 do 6 500 PLN) - Wrocław, Oferta pr

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
SAMODZIELNA KSIĘGOWA/KSIĘGOWY DO SPÓŁEK Z O.O.

Zakres obowiązków
- kompleksowe prowadzenie ksiąg,
- dekretowanie i księgowanie dokumentów,
- rozliczenia podatków (VAT, CIT),
- sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich urzędów,
przygotowanie sprawozdań finansowych, raportów miesięcznych, bilansów, rachunków, wyników.
1/2 etatu lub pełny etat - do ustalenia.
- zatrudnienie od zaraz / natychmiast,
- elastyczny grafik, godziny do uzgodnienia, możliwość pracy w weekendy, możliwość nadgodzin,
- umowa o pracę.
Oferta dostępna w sali E, A.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 579 529 259, e-mail: [email protected]
wykształcenie: min. średnie kierunkowe,
staż pracy: min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w kadrach i płacach,
praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy i rachunkowości (CIT, VAT, MSSF),
znajomość oprogramowania Comarch Optima - mile widziana,
bardzo dobra organizacja pracy,
umiejętność analitycznego myślenia,
komunikatywność,
umiejętność współpracy z ludźmi,
samodzielność,
zaangażowanie
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 5 500 do 6 500 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
GALAXY HOLDING GROUP PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA
579 529 259
[email protected]
Miejsce pracy: Szczecińska 5, 54-517 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Dodatkowe informacje: -

Zobacz na mapie:
Wrocław
woj. dolnośląskie

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-04-17