SAMODZIELNA KSIĘGOWA / SAMODZIELNY KSIĘGOWY (Zarobki: od 5 500 PLN) - Katowice, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
SAMODZIELNA KSIĘGOWA / SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Zakres obowiązków
- Zakres obowiązków:
1. ewidencja dokumentów księgowych w systemie FK zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
2. wyliczanie zobowiązań podatkowych PIT, CIT, VAT
3. prowadzenie ewidencji środków trwałych, wycena ich wartości początkowej, kwalifikowanie do odpowiedniej grupy zgodnie z KŚT;
4. prowadzenie ewidencji wyposażenia
5. naliczanie wynagrodzeń, składek ZUS oraz podatku od wynagrodzeń
6. bezpośredni kontakt z klientami
7. wykonywanie innych zleconych zadań w obszarze księgowości.
- Godziny pracy: 8:00-16:00.
Wymagane wykształcenie min. średnie na kierunkach: ekonomia lub finanse lub rachunkowość. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 lata na stanowisku: Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy, mile widziane doświadczenie zawodowe w Biurze Rachunkowym. Wymagana znajomość przepisów o rachunkowości i prawa podatkowego, znajomość przepisów podatkowych i ZUS znajomość prawa pracy, znajomość programu Płatnik, znajomość prowadzenia rachunkowości uproszczonej oraz ksiąg handlowych.

Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: ekonomia lub finanse lub rachunkowość
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 5 500 PLN
Wynagrodzenie: 5500 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, termin: kontakt koniecznie wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą lub e-mail, godziny : 8:00-15:00 - koniecznie zabraĆ cv !!!:
BIURO RACHUNKOWE SOWA&RÓŻALSKA NATALIA SOWA-STEFAŃSKA ANNA RÓŻALSKA SPÓŁKA CYWILNA
517-133-183
[email protected]
Miejsce pracy: Henryka Dulęby 5, 40-833 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (Tel. 517-133-183) w godzinach 8:00-15:00 celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Henryka Dulęby 5, 40-833 Katowice) lub e-mail: [email protected]

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-10-09

Księgowość w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl