Rower trekkingowy ROMET GAZELA 7 2023

2 959,00 zł

Rower trekkingowy ROMET GAZELA 7 2023 - Rowery trekkingowe - Lublin

Opis

Gazela 7 jest typowym rowerem trekkingowym zdolnym do pokonywania wielu kilometrów z sakwami, a także do codziennej jazdy do biura. Wygodny i posiadający wyposażenie, które sprawia, że o nic nie trzeba się martwić.

Ramę Gazeli stworzyliśmy z aluminium, lekkiego, a zarazem wytrzymałego metalu. Konstrukcja posiada wygodną dla kobiet ramę, ułatwiającą wsiadanie i zsiadanie. W ramę wpuszczone zostały przewody hamulcowe i od przerzutek co wydłuża ich żywotność, a także jest bardziej atrakcyjne dla oka.

Rowery trekkingowe cieszą się dużą popularnością głównie za sprawą możliwości ich wykorzystania. Sprawdzają się zarówno na długich jak i krótkich odcinkach. Tak też jest z naszą Gazelą. To niezawodny i komfortowy sprzęt m.in. za sprawą amortyzatora SR Suntour NEX-P skutecznie łagodzącego najdrobniejsze nierówności terenu. Rower, który można zabrać nawet na wielodniową wyprawę musi być wytrzymały i bezobsługowy. Połączenie grup osprzętu Shimano Alivio i Altus za pośrednictwem napędu w układzie 3×9 gwarantuje trwałość oraz wysoką kulturę działania. Gazelę wyposażyliśmy w hamulce Shimano V-brake o dużej skuteczności hamowania. Model w swojej specyfikacji ma również błotniki i osłonę napędu chroniące przed deszczem i błotem oraz oświetlenie przednie i tylne zapewniające bezpieczeństwo. Gazela posiada regulowany wspornik kierownicy pozwalający w łatwy sposób ustawić komfortową pozycję.

Produkty z tego sklepu możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Przejdź na stronę sklepu by sprawdzić opcje dostawy i zamówić produkt..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Lublin
woj. lubelskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma

Dane wystawiającego:
Sklep Romet

Lublin
woj. lubelskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Rowery trekkingowe
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-05-15

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Rowery trekkingowe w okolicy

Sklep Romet

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ