Rower górski ROMET MUSTANG M7 2023

3 999,00 zł

Rower górski ROMET MUSTANG M7 2023 - Rowery górskie (MTB) - Gdynia

Opis

Wysokiej klasy aluminiowy rower górski dla ambitnych rowerzystów realizujących swoją pasję najczęściej w warunkach terenowych.

Aluminiowa rama Mustanga M7 powstała w Polsce z wyjątkowo wytrzymałego i lekkiego stopu o oznaczeniu 6061 X-Lite. Do jej stworzenia wykorzystaliśmy nowoczesną metodę hydroformowania, która praktycznie nie ogranicza nas w tworzeniu kształów z tego materiału.

Mustang M7 to konkretny rower górski, który powstał z myślą o eksplorowaniu nowych miejsc i czerpaniu jak najwięcej frajdy z jazdy po bezdrożach. W terenie nawierzchnia bywa często wyboista dlatego M7 wyposażyliśmy w Rock Shox FS Recon Silver TK o skoku 100 mm tłumiący napotkane wyboje. Dostępne za sprawą napędu Shimano Deore 22 biegi docenią z pewnością mniej zaawansowani kolarze lub Ci, którzy pewniej czują się mając pod ręką większy zakres zmiany biegów. Japoński producent zadbał również o skuteczność hamowania dzięki hamulcom hydraulicznym MT200. Rower toczy się gładko za sprawą opon Schwalbe Smart Sam 29×2.1, które zapewniają optymalną przyczepność, wszędzie tam gdzie zajdzie taka potrzeba. Mustang M7 występuje w 3 dostępnych rozmiarach.

Produkty z tego sklepu możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Przejdź na stronę sklepu by sprawdzić opcje dostawy i zamówić produkt..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gdynia
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma

Dane wystawiającego:
Sklep Romet

Gdynia
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Rowery górskie (MTB)
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-05-15

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Rowery górskie (MTB) w okolicy

Sklep Romet

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ