Rower crossowy ROMET ORKAN 4 M 2023

2 399,00 zł

Rower crossowy ROMET ORKAN 4 M 2023 - Rowery crossowe - Sieradz

Opis

Z połączenia najlepszych cech rowerów terenowych i przeznaczonych na asfalt powstała crossowa grupa rowerów Romet. To wyjątkowo uniwersalne maszyny, dla których nie istnieją ograniczenia.

Klasyczna rama Orkana została zbudowana ze stopu aluminium 6061. Jest lekka, sztywna i wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne.

Romet Orkan to połączenie najlepszy zalet modeli miejskich i przeznaczonych do jazdy w terenie. Atrakcyjny wizualnie i wyjątkowo łatwy w dopasowaniu odpowiedniej pozycji za kierownicą za sprawą regulowanego mostka. Model wyposażony został w amortyzator przedni SR Suntour NEX DS, którego zadaniem jest wygłądzanie wszelkich nierównośći, i z którego to zadania wywiązuje się bardzo dobrze. Napęd, legendarnej marki Shimano, model Alivio to gwarancja płynnej i bezobsługowej pracy. W Orkanie 4 D do wykorzystania mamy aż 27 przełożeń, co ułatwi np: podjazdy pod wzniesienia. Orkan to rower, który w łatwy sposób możemy rozpędzić, a żeby równie łatwo się zatrzymać, w modelu zastosowaliśmy sprawdzone w boju hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano MT200. Zastosowanie takiego zestawu to pewna poprawa bezpieczeństwa jazdy. Model występuje w dwóch kolorach i dwóch rozmiarach.

Produkty z tego sklepu możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Przejdź na stronę sklepu by sprawdzić opcje dostawy i zamówić produkt..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Sieradz
woj. łódzkie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma

Dane wystawiającego:
Sklep Romet

Sieradz
woj. łódzkie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Rowery crossowe
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-05-15

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Rowery crossowe w okolicy

Sklep Romet

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ