ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY (PRACA PRZY UL. GORLICKIEJ) (Zarobki: od 5 300 do 5 700 PLN) - Warszawa, Of

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY (PRACA PRZY UL. GORLICKIEJ)

Zakres obowiązków

1. Wykonywanie czynności związanych bezpośrednio z robotami murarskimi, betoniarskimi, ciesielskimi, ślusarskimi, malarskimi, dekarskimi. 2. Wykonywanie i naprawa nawierzchni ulic, chodników, schodów. 3. Wykonywanie tynków zewnętrznych i wewnętrznych. 4. Wykonywanie okładzin ściennych, montowanie płyt g-k, i innych płyt okładzinowych oraz izolacji. 5. Montaż, naprawa, konserwacja stolarki drzwiowej i okiennej. 6. Uczestnictwo w transporcie materiałów budowlanych. 7. Pomoc przy odśnieżaniu terenów oraz dachów garaży oraz pawilonów usługowych (pozwolenie na prace powyżej 3-metrów). 8. Drobne prace w zakresie konserwacji zieleni (podcinki pielęgnacyjne żywopłotów, krzewów), pomoc przy załadunku i zwożeniu.
Praca w godzinach: pon. 7:30-17:30 wt.,śr.czw.,pt. 7:30-14:30;

Wymagania:
- wykształcenie: zasadnicze zawodowe;
- 3 lata doświadczenia zawodowego;
- komunikatywna znajomość języka polskiego;

Premie oraz dodatki:
+ dodatek stażowy;
+ premia uznaniowa;

[Zgłoszenia: Tel:226582810, email: [email protected] ]
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: Budowlany
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 5 300 do 5 700 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
WARSZAWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "OCHOTA".
226582810
[email protected]
Miejsce pracy: Gorlicka 1/--, 02-130 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: po uzgodnieniu z pracodawcą

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Praca fizyczna
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-05-08

Praca fizyczna w okolicy