ROBOTNIK GOSPODARCZY W SEKCJI ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZEJ WYDZIAŁU INWESTYCJI I REMONTÓW KWP W ŁODZ

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

ROBOTNIK GOSPODARCZY W SEKCJI ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZEJ WYDZIAŁU INWESTYCJI I REMONTÓW KWP W ŁODZI

Zakres obowiązków
Osoba na tym stanowisku:
- sprząta tereny zewnętrzne obiektów należących do KWP w Łodzi
- opróżnia kosze na śmieci na zewnątrz budynków,
- czyści wycieraczki w wiatrołapach i przed budynkami,
- grabi liście, usuwa chwasty, kosi trawę,
- sprząta pomnik na terenie KWP w Łodzi oraz groby policjantów na terenie cmentarza przy ul. Ogrodowej (2 razy w roku),
- wynosi i wnosi meble z i do pomieszczeń wyznaczonych do prac konserwacyjno-remontowych,
- wykonuje inne czynności zlecone przez przełożonych, wynikające z zadań realizowanych przez Wydział.

Warunki pracy
- dźwiganie ciężarów do 30 kg, dorywczo do 50 kg,
- zmienne warunki atmosferyczne
- obsługa maszyn w ruchu

Dodatkowe informacje
- wynagrodzenie: 4300 zł brutto + wysługa lat,
- oferty otrzymane po terminie, uzupełniane po terminie lub bez wymaganych dokumentów nie będą rozpatrywane,
- do składania ofert zachęcamy również osoby niepełnosprawne,
- do kolejnych etapów rekrutacji zostaną zaproszeni jedynie kandydaci wybrani spośród osób spełniających wymagania formalne,
- kandydaci zakwalifikowani zostaną telefonicznie powiadomieni o etapach i terminie rekrutacji,
- oferty, które spełniały wymagania formalne, lecz nie zostały wybrane do dalszego procesu rekrutacji, zostaną komisyjnie zniszczone (o tym fakcie kandydaci nie będą powiadomieni),
- oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone,
- oświadczenia i list motywacyjny muszą być podpisane własnoręcznie,
- aplikacje należy składać w siedzibie KWP w Łodzi, przy ul. Lutomierskiej 108/112 lub przesłać pocztą na adres podany w ogłoszeniu. Za termin ich złożenia uważa się datę nadania aplikacji w polskiej placówce pocztowej operatora publicznego,
- planowane rozpoczęcie pracy w ciągu około 3 miesięcy od publikacji ogłoszenia (zatrudnienie nowego pracownika w KWP w Łodzi może nastąpić po przeprowadzeniu przez Pełnomocnika OIN KWP w Łodzi postępowania sprawdzającego i wydaniu poświadczenia bezpieczeństwa lub po potwierdzeniu faktu wydania i ważności poświadczenia bezpieczeństwa w przypadku legitymowania się poświadczeniem bezpieczeństwa wydanym przez inny uprawniony podmiot),
- szczegółowe informacje dotyczące ogłoszenia można uzyskać pod nr telefonu: 47 841 28 85.
Aplikując, oświadczasz, że znana Ci jest treść informacji na temat Procedury KWP w Łodzi w sprawie zgłoszeń wewnętrznych od sygnalistów: https://lodzka.bip.policja.gov.pl/KPL/sygnalisci/44078,Procedura-KWP-w-Lodzi-w-sprawie-zgloszen-wewnetrznych-od-sygnalisty.html .

Kogo poszukujemy

Potrzebne ci będą (wymagania niezbędne)
- wykształcenie: podstawowe
- poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą poufne wydane przez ABW, SKW, Policję lub złożenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego,
- oświadczenie, że w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. kandydat/kandydatka nie pracował/a, nie pełnił/a służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie był/a współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów. Nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później.

Co oferujemy
- dofinansowanie do wypoczynku pracowników
- dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
- możliwość skorzystania z indywidualnego rozkładu czasu pracy
- stojaki na terenie urzędu
- miejsce parkingowe na terenie urzędu
- dodatkowe wynagrodzenie roczne, tzw. "13"
- nagrody jubileuszowe
- dodatek za wysługę lat
- możliwość skorzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej.

Wymagane wykształcenie: podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 300 PLN
+ wysługa lat

Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Kategoria: Praca fizyczna
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-09-28

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl