ROBOTNIK BUDOWLANY (Zarobki: od 5 920 do 6 720 PLN) - Brzeszcze, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
ROBOTNIK BUDOWLANY

Zakres obowiązków
Wykonywanie prac remontowych, budowlanych i wykończeniowych.
Wymagane doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku, umiejętność wykonywania prac remontowych, budowlanych i wykończeniowych. W przypadku posiadania znajomości i umiejętności czytania rysunku technicznego, pracodawca oferuje znacznie wyższe wynagrodzenie, predyspozycje zdrowotne do pracy na wysokości powyżej 3 metrów.
Miejsce wykonywania pracy: teren województwa śląskiego i małopolskiego - pracodawca zapewnia dowóz (oraz samochód służbowy) na miejsce wykonywania pracy - codzienne powroty do domu. W miejscu pracy obowiązuje zakaz palenia papierosów, pozostawania pod wpływem alkoholu bądź narkotyków, istnieje możliwość codziennego sprawdzania alkomatem.
Warunki zatrudnienia: pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony. System wynagradzania czasowy z dodatkiem premii uzależnionej od wykorzystanego czasu pracy i jakości wykonanej roboty. Istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych. Zakwaterowanie i wyżywienie - koszty ponosi pracodawca za wyjątkiem opłaty za media płatnych co miesiąc.
Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 5 920 do 6 720 PLN
wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanych umiejętności praktycznych oraz kwalifikacji zawodowych

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon:
LIBUD TECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
604 724 259, 666 074 977
Miejsce pracy: Ofiar Oświęcimia 70A, 32-620 Brzeszcze, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: kontakt z pracodawcą telefoniczny - 604 724 259 lub 666 074 977

Zobacz na mapie:
Brzeszcze
woj. małopolskie
pow. oświęcimski
gm. Brzeszcze

Kategoria: Pozostałe prace budowlane
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 9
Data dodania: 2024-03-05

Pozostałe prace budowlane w okolicy