Regulator temperatury Schneider Sedna Design SDD111506 z wbudowanym czujnikiem biały Design & Elemen

217,31 zł

Regulator temperatury Schneider Sedna Design... - Regulatory, przekaźniki,... - Gdańsk

Opis

Regulator temperatury Schneider Sedna Design SDD111506 z wbudowanym czujnikiem biały Design & Elements Sedna Regulator temperatury 2-biegunowy (16A), biały, to osprzęt serii Sedna Design & Elements marki Schneider Electric. Regulator temperatury ma lśniące wykończenie powierzchni w kolorze białym i posiada następujące wymiary: szerokość 71 mm, wysokość 71 mm, głębokość 47 mm, głębokość wystawania 14.4 mm. Długość izolacji zdejmowanej z kabla to 8 mm. Regulator charakteryzuje się stopniem ochrony IP20 i zakresem mocy wynoszącym 3600 W. Do produkcji regulatora wykorzystano tworzywo termoplastyczne o zwiększonej odporności na promieniowanie UV. Produkt jest montowany podtynkowo i posiada zaciski bezgwintowe.
SEDNA DESIGN & ELEMENTS Sedna Design & Elements jest nową generacją łączników i gniazd elektrycznych zainspirowaną gorącymi trendami aranżacji wnętrz. Dzięki wyrafinowanej estetyce i nowoczesnym wykończeniom, odzwierciedlającym dzisiejsze trendy, osprzęt Sedna Design & Elements to coś więcej niż detal. Jest to ostatni szlif, który dodaje połysku Twoim wnętrzom. Dzięki dwóm liniom do wyboru - Design i Elements możesz dowolnie łączyć ze sobą ramki i mechanizmy, które odpowiadają Twojemu stylowi i preferencjom, niezależnie czy jest to styl industrialny czy vintage, naturalny czy glam. Aby dać Ci wyobrażenie o wszystkich możliwościach Sedna Design & Elements, pomyśl, że możesz oczywiście połączyć ramkę w kolorze brzozy Sedna Elements z klawiszem w kolorze brzozy. Ale dlaczego by nie spróbować z antracytowym czarnym klawiszem Sedna Design albo jakimkolwiek innym klawiszem Sedna Design & Elements, który będzie pasować do Twojego wnętrza?
Sedna Design & Elements - Własne kompozycje Zarówno mechanizmy Sedna Design, jak i Sedna Elements są kompatybilne ze wszystkimi ramkami tych serii. Umożliwia to stworzenie aż 91 różnych kombinacji kolorystycznych, dzięki którym dopasujesz produkt do aranżacji swojego wnętrza. Produkty serii Sedna Elements wykonane są z tworzyw doskonale imitujących naturalne materiały, takie jak: szkło, drewno czy kamień. Ramki serii Sedna Design & Elements nie są kompatybilne z mechanizmami serii Sedna.

Sedna Design & Elements - Szeroka funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania Sedna Design & Elements to nowa seria innowacyjnych łączników i gniazd o wyrafinowanej estetyce. W swojej ofercie posiada inteligentne rozwiązania, które zdecydowanie zwiększą Twój komfort oraz zapewnią bezpieczeństwo. Są to m.in. urządzenia do sterowania oświetleniem, żaluzjami, temperaturą.
.

Więcej informacji na temat produktu oraz dane techniczne znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. Poprzez stronę sklepu możesz też wygodnie złożyć zamówienie i zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Elektrohurtownia
(Hurtownia internetowa)

Gdańsk
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Regulatory, przekaźniki, sterowniki
(w dziale: Przemysł)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 8
Data dodania: 2023-08-22

Zgłoś naruszenie

Regulatory, przekaźniki, sterowniki w okolicy

Elektrohurtownia
(Hurtownia internetowa)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ