REFERENT/SPECJALISTA W DZIALE WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH (Zarobki: od 4 300 PLN) - Wrocław, Oferta prac

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
REFERENT/SPECJALISTA W DZIALE WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH

Zakres obowiązków
1. bieżąca współpraca z zarządcami i zarządami wspólnot mieszkaniowych,
2. udział w zebraniach wspólnot mieszkaniowych, reprezentowanie interesów właściciela lokali (także po godzinach pracy),
3. weryfikacja dokumentów finansowych, rozliczanie kosztów utrzymania nieruchomości,
4. sporządzanie dokumentów finansowych,
5. naliczanie zaliczek dla wspólnot mieszkaniowych,
6. głosowanie uchwał w imieniu Gminy w ramach otrzymanych pełnomocnictw,
7. analiza otrzymanych wniosków do zapłaty z tytułu należności dla wspólnot mieszkaniowych.

Informacje dodatkowe:
- Dokumenty należy składać w miejscu wyznaczonym do składania dokumentów w siedzibie ZZK przy ul. Św. Elżbiety 3 we Wrocławiu lub pocztą na adres ZZK z dopiskiem: Referent/Specjalista w Dziale Wspólnot Mieszkaniowych lub elektronicznie na adres [email protected] w terminie do 14 października 2024 r.
- Dokumenty sporządzone w języku obcym winny być przetłumaczone na język polski na koszt własny kandydata.
- Dokumenty, które wpłyną do ZZK po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.
- Do dalszej rekrutacji zapraszani będą telefonicznie lub drogą elektroniczną kandydaci, którzy spełnili wymagania niezbędne określone w ogłoszeniu o naborze oraz złożyli najciekawsze oferty.
- Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej www.zzk.wroc.pl (BIP) oraz na tablicy informacyjnej w ZZK przy ul. Św. Elżbiety 3.
- Pierwsza umowa o pracę z kandydatem wyłonionym w wyniku postępowania rekrutacyjnego będzie zawarta na czas określony.
- Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Zarządzie Zasobu Komunalnego we Wrocławiu, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, we wrześniu 2024 r. wynosił poniżej 6 %.
- Przekazanie przez kandydata danych osobowych i informacji wykraczających poza zakres określony w niniejszym ogłoszeniu jest wyłączną decyzją kandydata, a przekazane dane i informacje nadmiarowe nie podlegają ocenie.

Oferta dostępna w sali E, C, H.
Kontakt z pracodawcą - e-mail: [email protected], tel.: 71 776 24 90 (-91).
Wymagania niezbędne:
1. obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się obywatele Unii Europejskiej oraz obywatele innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, na zasadach określonych w ustawie z 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych,
2. wykształcenie: min. średnie (preferowane ekonomiczne),
3. doświadczenie zawodowe: min. rok doświadczenia,
4. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
5. niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Wymagania dodatkowe:
1. doświadczenie zawodowe: praca w księgowości wspólnot, spółdzielni mieszkaniowych lub zarządzaniu nieruchomościami,
2. doświadczenie z zakresu rozliczeń kosztów, analizy dokumentów finansowych, analizy rozrachunków z kontrahentami zewnętrznymi oraz właściciela we wspólnotach, uzgadniania sald na dzień bilansowy, analizy zleceń napraw, konserwacji oraz kosztorysów,
3. umiejętności analityczne i matematyczne,
4. dyspozycyjność, gotowość do uczestnictwa w zebraniach członków wspólnot mieszkaniowych,
5. otwartość, umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów, komunikatywność,
6. biegła znajomość obsługi komputera oraz programów Microsoft Office i aplikacji biurowych,
7. znajomość Ustawy o własności lokali i Kodeksu Cywilnego w zakresie współwłasności, Ustawy o gospodarce nieruchomościami, Ustawy o rachunkowości, przepisów o administracji samorządowej,
8. umiejętność pracy w zespole, skrupulatność, dokładność.
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 300 PLN

Zobacz na mapie:
Wrocław
woj. dolnośląskie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-10-05

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl