REFERENT/SPECJALISTA KADR I PŁAC (Zarobki: od 4 500 PLN) - Koszalin, Oferta pracy

Ogłoszenie jest nieaktualne

Dane kontakowe zostały ukryte.

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Wymiar godzin:
1/2 etatu

Oferta pracy
REFERENT/SPECJALISTA KADR I PŁAC

Zakres obowiązków
sporządzanie list wynagrodzeń/umów zleceń,
sporządzanie deklaracji i ubezpieczeń Płatnik,
sporządzanie deklaracji PIT- 4 do podatku,
przygotowanie rocznych deklaracji podatkowych dla pracowników,
rozliczanie L4, urlopu macierzyńskich, rodzicielskich, zasiłków opiekuńczych/rehabilitacyjnych,
przygotowanie druków Z-3 do zasiłków chorobowych/opiekuńczych,
przygotowanie okresowych informacji dot. wynagrodzeń,
sporządzanie sprawozdań do GUS Z-3, Z-5 dot. wynagrodzeń, zatrudnienia, czasu pracy,
sporządzanie listy obecności,
rozliczanie czasu pracy,
prowadzenie teczek osobowych pracowników,
bieżąca aktualizacji dokumentów pracowniczych
komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, wskazane doświadczenie zawodowe oraz duża gotowość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wymagane uprawnienia: zarządzanie kadrami, posługiwanie się komputerowymi programami płacowymi, obsługa systemu Płatnik

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 500 PLN
+ dodatek stażowy zgodnie z obowiązującymi przepisami + świadczenia socjalne

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
PUBLICZNY OŚRODEK ADOPCYJNY W KOSZALINIE
943432562
[email protected]
Miejsce pracy: Monte Cassino 2, 75-412 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Dodatkowe informacje: dodatkowe informacje: praca na 1/2 etatu w zakresie godz. 7:30 - 19:30 do uzgodnienia, praca na okres próbny: 3 miesiące z możliwością przedłużenia docelowo na czas nieokreślony, szczegółowe informacje dotyczące naboru znajdują się na stronie BIP oraz tablicy ogłoszeń Publicznego Ośrodka Adopcyjnego w Koszalinie

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.

Zobacz na mapie:
Koszalin
woj. zachodniopomorskie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-20