REFERENT (NR 2696) (Zarobki: od 4 700 PLN) - Bydgoszcz, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
REFERENT
(NR 2696)

Zakres obowiązków
Oferta dotyczy Regionalnego Centrum Informatyki

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
- właściwe rejestrowanie, przechowywanie,
- udostępnianie, obieg oraz wydawanie materiałów będących na ewidencji kancelarii;
- przestrzeganie terminowego wysyłania dokumentów wytworzonych na potrzeby RCI Bydgoszcz;
- udział w przygotowywaniu dokumentacji archiwalnej celem przekazania do właściwego archiwum wojskowego;
- udział w zabezpieczeniu pracy kancelarii ćwiczebnej, na czas ćwiczeń i treningów;
- przekazywanie i odbiór korespondencji za pośrednictwem Wojskowej Stacji Pocztowej.

Informacje dodatkowe:
- system czasu pracy: podstawowy 8 godzin dziennie/40 godzin w tygodniu, praca od poniedziałku do piątku.

Wyzwania jakie na Ciebie czekają:
- praca na rzecz obronności kraju.

Co możemy Ci zaoferować:
- regularne i terminowe wynagrodzenie,
- wynagrodzenie roczne i dodatki stażowe,
- stabilne warunki zatrudnienia /umowa o pracę/,
- system motywacyjny /dodatkowe premie, dodatkowe urlopy wypoczynkowe/,
- pakiet socjalny /dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, zapomogi/,
- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
- pracę w dynamicznym zespole.

Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz
jest jednostką odpowiadającą za utrzymanie stacjonarnych systemów teleinformatycznych,
w tym systemów informatycznych, transmisyjnych, komutacyjnych, sieci transmisji danych, łączności radiowej, radioliniowej, satelitarnej, systemów bezpieczeństwa i cyberbezpieczeństwa.
Nasze główne lokalizacje to Bydgoszcz, Poznań i Szczecin oraz okoliczne miejscowości w których znajdują się obsługiwane przez Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz jednostki wojskowe i instytucje Resortu Obrony Narodowej.
Wymagania niezbędne:
- poziom wykształcenia: średnie lub wyższe; kierunek-profil: administracja;
- umiejętności: sprawne posługiwanie się systemem MS Windows, znajomość pakietu MS Office na poziomie
średniozaawansowanym;
- poświadczenie bezpieczeństwa z dostępem do informacji niejawnych narodowych o klauzuli minimum POUFNE.

Wymagania dodatkowe:
- mile widziane doświadczenie w resorcie ON na stanowiskach administracyjnych;
- zaświadczenie stwierdzające odbycie szkolenia specjalistycznego w zakresie ochrony informacji niejawnych dla kandydatów na stanowiska kierowników kancelarii tajnej i inne stanowiska w kancelariach tajnych;
- znajomość Zarządzenia Nr 58/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 11 grudnia 2017 r. w sprawie szczególnego sposobu organizacji i funkcjonowania kancelarii tajnych oraz innych niż kancelaria tajna komórek organizacyjnych odpowiedzialnych za przetwarzanie informacji niejawnych, sposobu i trybu przetwarzania informacji niejawnych;
- znajomość Instrukcji o zasadach pracy biurowej w resorcie obrony narodowej;
- znajomość zasad rejestrowania oraz wydawania materiałów zarejestrowanych w kancelarii;
- znajomość pracy w systemie elektronicznego obiegu dokumentów SI ARCUS;
- znajomość procesu archiwizacji dokumentów zgodnie z przepisami o narodowym zasobie archiwalnym.

Czego oczekujemy od Ciebie?
- samodzielności;
- dyspozycyjności;
- kreatywności;
- szybkiego przyswajania wiedzy w zakresie przepisów kancelaryjnych;
- terminowego wykonywania działań;
- zaangażowania w procesie pracy.
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe, administracyjne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: znajomość pakietu MS Office

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 700 PLN

Apilikuj poprzez urząd pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy, oferta: StPr/24/2696
Miejsce pracy: Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Dodatkowe informacje: Wymagane dokumenty:
- kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie /ze strony internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl/,
- list motywacyjny,
- dokumenty poświadczające wykształcenie /kserokopie/,
- dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności /kserokopie/,
- przebieg zatrudnieni.

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-10-04

Biuro, administracja w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl