REFERENT Z FUNKCJĄ ARCHIWISTY (Zarobki: od 4 300 PLN) - Katowice, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
REFERENT Z FUNKCJĄ ARCHIWISTY

Zakres obowiązków
- Obsługiwanie klienta w jednostkach administracji; sporządzanie w formie elektronicznej lub na podstawie obowiązujących w przedsiębiorstwie szablonów dokumentów dotyczących spraw administracyjnych, go, w tym: sporządzanie umów cywilnoprawnych i dokumentów wynikających ze stosunku pracy, opracowywanie regulaminów pracy, przygotowanie projektów umów, porozumień, decyzji, procedur, instrukcji i innych dokumentów; przygotowywanie różnych form korespondencji służbowej, redagowanie pism, korespondencji, sprawozdań i notatek służbowych; uczestniczenie w prowadzeniu postępowania administracyjnego w jednostkach administracji prowadząc nadzór i archiwizację elektroniczną; wykonywanie prac organizacyjnych związanych z przygotowaniem spotkań służbowych; przyjmowanie, segregowanie i klasyfikowanie pism.
- Godziny pracy: 8:00-16:00.
Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1,5 roku na podobnym stanowisku. Wymagana umiejętność prowadzenia biura. Wymagana umiejętność szybkiej nauki. Mile widziane prawo jazdy kat. B.
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wymagane uprawnienia: Komunikatywność, Umiejętność planowania i ustalania priorytetów, Umiejętność pracy w zespole, Biegła obsługa komputera z obsługą internetu, Sprawna obsługa aplikacji biurowych, Umiejętność obsługi pakietu biurowego MsOffice, Bardzo dobra organizacja pracy

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 300 PLN
Wynagrodzenie: 4300 zł/brutto. Praca na umowę o pracę. Pierwsza umowa na czas określony do 6 miesiący. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail, termin: kontakt wyŁĄcznie e-mail: [email protected]:
ZESPÓŁ EKONOMICZNO - ADMINISTRACYJNY JEDNOSTEK MDPM
[email protected]
Miejsce pracy: 11 Listopada 13c, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: [email protected]

Zobacz na mapie:
Myszków
woj. śląskie
pow. myszkowski
gm. Myszków

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-10-10

Biuro, administracja w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl