REFERENT DS. WDRAŻANIA PROGRAMÓW EUROPEJSKICH I WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ (Zarobki: od 2 795 PLN) -

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

REFERENT DS. WDRAŻANIA PROGRAMÓW EUROPEJSKICH I WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ

Zakres obowiązków
- Śląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Katowicach - Wojewódzki Komendant Ochotniczych Hufców Pracy w Katowicach poszukuje kandydatów na stanowisko: Nazwa stanowiska: Referent ds. wdrażania programów europejskich i współpracy międzynarodowej
- Wymiar etatu : 0,65 etatu
- Liczba stanowisk pracy: 1
- Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: Monitorowanie możliwości aplikowania o środki europejskie na realizację programów zgodnych z zapotrzebowaniem Śląskiej WK OHP. Realizacja pozakonkursowych projektów dla młodzieży, współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej m.in. koordynacja zespołu projektowego w terenie; obsługa administracyjna projektu; sprawozdawczość finansowo-rzeczowa projektu. Uczestnictwo w procesie projektowania, wnioskowania i realizacji projektów konkursowych współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Uczestnictwo w procesie projektowania, wnioskowania i realizacji projektów międzynarodowych finansowanych w ramach Erasmus+, Europejskiego Korpusu Solidarności, Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży i z innych źródeł. Nawiązywanie i prowadzenie współpracy z instytucjami i organizacjami zagranicznymi prowadzącymi działalność zbieżną z celami OHP. Prowadzenie dokumentacji wydziałowej zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wykonywanie innych zadań niezbędnych dla działalności OHP.
- Warunki pracy: Pełny wymiar czasu pracy. Praca na przedmiotowym stanowisku nie jest narażona na występowanie uciążliwych iszkodliwych warunków pracy.
- Miejsce pracy: Śląska WK OHP, Plac Grunwaldzki 8-10, 40-950 Katowice.
- Praca na 0,65 etatu w godzinach: 7:45-15:45.
- WYMAGANIA ZWIĄZANE ZE STANOWISKIEM: WYMAGANIA NIEZBĘDNE: Wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wyższe. Minimum roczne doświadczenie zawodowe w pracy administracyjno-biurowej. Gotowość do stałej, w tym samodzielnej, aktualizacji wiedzy. Umiejętność obsługi programów komputerowych: MS Office /Word, Excel/ , Internetu, poczty elektronicznej. Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych. Niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
- WYMAGANIA ZWIĄZANE ZE STANOWISKIEM: WYMAGANIA DODATKOWE: Doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej. Znajomość tematyki związanej z zakresem wdrażania programów europejskich w Ochotniczych Hufcach Pracy. Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie w sytuacjach stresowych. Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność. Komunikatywna znajomość co najmniej jednego języka obcego.
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 2 795 PLN
Wynagrodzenie: 2795 zł/brutto + wysługa. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (0,65 - etatu).

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta, termin: termin składania dokumentów: dokumenty przyjmowane będą do 18.10.2024 r., godziny : 7:45-15:45:
ŚLĄSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W KATOWICACH
32-209-08-63, 32-209-08-65
[email protected]
Miejsce pracy: Plac Grunwaldzki 8-10, 40-127 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA:
- List motywacyjny oraz CV.
- Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (potwierdzone za zgodność z oryginałem własnym podpisem).
- Kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe (potwierdzone za zgodność z oryginałem własnym podpisem).
- Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
- Oświadczenie kandydata onieskazaniu prawomocnym wyr.

Zobacz na mapie:
Białystok
woj. podlaskie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2024-09-18

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl