REFERENT DS. ROZLICZEŃ K/M (Zarobki: od 5 000 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
REFERENT DS. ROZLICZEŃ K/M

Zakres obowiązków
- rozliczanie kont płatników składek,
- rozpatrywanie przydzielonych spraw oraz przygotowywanie odpowiedzi na wnioski płatników składek, uprawnionych podmiotów oraz komórek wewnętrznych, - prowadzenie postępowań,
- wystawianie płatnikom składek wezwań do zapłat oraz upomnień, jak również przygotowywanie decyzji określających wysokość zadłużenia na koncie,
- wystawianie tytułów wykonawczych,
- rozliczanie wpłat uzyskanych w drodze postępowań egzekucyjnych,
- monitorowanie spłat układów ratalnych, w tym informowanie o zerwaniu umowy,
- inicjowanie postępowań dotyczących sankcji oraz kontroli wobec płatników składek,
- gromadzenie dokumentacji dotyczącej prowadzonych spraw oraz przekazywanie jej do przechowywania, zgodnie z wytycznymi zawartymi w Instrukcji Kancelaryjnej, - sporządzanie not rozliczeniowych w celu zaewidencjonowania danych na kontach płatników.
Wymagania: wykształcenie; średnie ogólnokształcące, komunikatywność, orientacja na cel, radzenie sobie w trudnych sytuacjach, komunikatywna znajomość j. polskiego.
Oferta kierowana do osób z orzeczeniem o st. niepełnosprawności, jak i bez.
Miejsce pracy: Podskarbińska 25 (Praga Południe).
Godziny pracy: 6-14, 7-15, 8-16, 9-17.
Zgłoszenia tel.: 22 590 25 05.

Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 5 000 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon:
II Oddział ZUS w Warszawie
22 590 25 05
Miejsce pracy: Podskarbińska 25, 03-829 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Po uzgodnieniu z pracodawcą

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-10-23

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl