REFERENT (DS. POZYSKIWANIA FUNDUSZY ZEWNĘTRZNYCH) W REFERACIE ROZWOJU GOSPODARCZEGO I INFRASTRUKTURY

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
REFERENT (DS. POZYSKIWANIA FUNDUSZY ZEWNĘTRZNYCH)
W REFERACIE ROZWOJU GOSPODARCZEGO I INFRASTRUKTURY
W URZĘDZIE GMINY ŚWILCZA

Zakres obowiązków
1)wyszukiwanie możliwości pozyskiwania środków finansowych z funduszy zewnętrznych m.in Unii Europejskiej oraz krajowych na realizację projektów w ramach zadań własnych gminy;
2)opracowywanie przy współpracy z Instytucjami Zarządzającymi/Wdrażającymi wniosków aplikacyjnych o dofinansowanie projektów;
3)prowadzenie raportowania, monitoringu i sprawozdawczości zgodnie z nałożonymi obowiązkami wynikającymi z zawartych umów o dofinansowanie projektów;
4)przygotowywanie dokumentów związanych z refundacją wydatków poniesionych w ramach realizowanych projektów;
5)współpraca z komórkami organizacyjnymi Urzędu Gminy Świlcza, jednostkami organizacyjnymi gminy, instytucjami gminy w zakresie pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowych fundusze unijne i krajowe, współuczestnictwo w procesach aplikacyjnych;
6)współudział w opracowywaniu dokumentów strategicznych gminy;
7)współudział w ustalaniu zakresów rzeczowych i finansowych projektów przewidzianych do współfinansowania,
8)nadzór nad dokumentami dotyczącymi wniosków, związanymi z ich realizacją i rozliczaniem, przez okres przewidziany w umowie do chwili przekazania do archiwum
9)przygotowanie właściwego zakresu danych merytorycznych do zamówień publicznych, w tym prowadzenie czynności administracyjnych dot. zamówień publicznych, zgodnie z Regulaminem Zamówień Publicznych o wartości mniejszej niż 130 000,00 zł bez podatku od towarów i usług udzielanych w Urzędzie Gminy Świlcza oraz w podległych jednostkach organizacyjnych Gminy Świlcza,
10)współpraca w zakresie organizacji zamówień na roboty i usługi niepodlegające pod przepisy wynikające z PZP.

Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:
1) praca w pełnym wymiarze czasu pracy 40 godzinny tygodniowy czas pracy,
2) zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
3) praca na miejscu w siedzibie Urzędu Gminy Świlcza, 36-072 Świlcza 168,
4) pakiet socjalny,
5) praca administracyjno - biurowa przy monitorze ekranowym pow. 4 godz. dobowego wymiaru czasu pracy.

Kandydaci przystępujący do składania ofert powinni spełniać następujące wymagania niezbędne:
1)posiadać wykształcenie wyższe,
2)posiadać obywatelstwo polskie,
3)posiadać minimum roczny staż pracy,
4)posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystać z pełni praw publicznych,
5)niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub za umyślne przestępstwo skarbowe,
6)posiadać nieposzlakowaną opinię,
7)posiadać stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym wyżej stanowisku.
Preferowane kwalifikacje dodatkowe:
1)umiejętność sprawnego posługiwania się dokumentacją techniczną,
2)znajomość ustaw:
a)Kodeks postępowania administracyjnego,
b)Prawo zamówień publicznych,
3)doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
4)staż pracy w administracji samorządowej,
5)biegła obsługa komputera (Pakiet Microsoft Office) oraz urządzeń biurowych,
6)dobra organizacja pracy własnej,
7)wysoka kultura osobista,
8)umiejętność pracy w zespole,
9)samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, umiejętność podejmowania decyzji, dyspozycyjność, kreatywność i zaangażowanie,
10)umiejętność wykorzystania posiadanej wiedzy, komunikatywność,
11)umiejętność działania i podejmowania decyzji pod presją czasu.

Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie od 4 500 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta:
URZĄD GMINY ŚWILCZA
Miejsce pracy: 36-072 Świlcza 168, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Dodatkowe informacje: 1)własnoręcznie podpisany kwestionariusz osobowy, wg wzoru dla osób ubiegających się o zatrudnienie oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych (wg załącznika),
2)kserokopie dokumentów.

Zobacz na mapie:
Świlcza
woj. podkarpackie
pow. rzeszowski
gm. Świlcza

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-10-19

Biuro, administracja w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl