REFERENT DS. KURSÓW I SZKOLEŃ (Zarobki: od 4 300 PLN) - Kielce, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
REFERENT DS. KURSÓW I SZKOLEŃ

Zakres obowiązków
wg. stanowiska
Zakres czynności; obsługa administracyjnoorganizacyjna szkoleń, tworzenie i koordynowanie kolejnych szkoleń/kursów, w tym szkoleń, organizowanych w ramach EFS, kontakt mailowy i telefoniczny z uczestnikami szkoleń/kursów, prowadzenie dokumentacji szkoleniowej,
współpracę z wykładowcami oraz firmami zewnętrznymi, przygotowanie materiałów szkoleniowych, współpracę z pracownikami Biura w zakresie powyższych obowiązków.
Wymagania;wykształcenie wyższe, umiejętności organizacyjne i komunikacyjne, umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne, samodzielność w działaniu, dobra znajomość programów biurowych MS Office (Word, Excel, Power Point), umiejętność efektywnej pracy przy kilku projektach jednocześnie, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność i elastyczność w zakresie pracy i obowiązków (różnorodność projektów), prawo jazdy kategorii B, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Pracodawca oferuje: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracy (własna działalność gospodarcza) , bardzo dobrą atmosferę pracy,dogodną lokalizację oraz komfortowe warunki pracy; możliwość rozwoju, zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń.

Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 PLN
Wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - wskazany kontakt email;[email protected]
KONSORCJUM NAUKOWO-EDUKACYJNE SPÓŁKA AKCYJNA
[email protected]
Miejsce pracy: DUŻA 21, 25-304 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Dodatkowe informacje: cv

Zobacz na mapie:
Kielce
woj. świętokrzyskie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-04-30