DYŻURNY ELEKTRYK (Zarobki: od 35 PLN) - Poznań, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
DYŻURNY ELEKTRYK

Zakres obowiązków
Zakres obowiązków:
Rodzaj wykonywanych prac : prace remontowo -konserwacyjne instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, obsługa i naprawa sieci elektrycznych i elektroenergetycznych , usuwanie awarii instalacji i urządzeń elektrycznych, wykonywanie nowych instalacji, montaż nowych urządzeń
Praca na 3 zmiany: 6-14, 14-22, 22-6
gotowość do pracy w systemie zmianowym

Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Wymagane uprawnienia: prawo jazdy kat B, 1ŚWIADECTWO KWALIFIKACJI-UPRAWNIAJĄCE DO ZAJMOWANIA SIĘ EKSPLOATACJĄ URZĄDZEŃ,INSTALCJI I SIECI NA STANOWISKU EKSPLOATACJI-OBSŁUGI, KONSERWACJI,REMONTÓW,MONTAŻU,KONTROLNO-POMIAROWYM., doświadczenie - 1 rok, kreatywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 35 PLN
brutto/h

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, termin: tel. umówienie spotkania, kontakt mailowy:
H.Cegielski-ENERGOCENTRUM Sp. z o.o.
618312320
[email protected]
Miejsce pracy: 28 CZERWCA 1956 R. 223/229, 61-485 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Kategoria: Elektrycy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-03-29