REFERENT DS. ARCHIWIZACJI DOKUMENTÓW W KATOWICKIM CENTRUM ONKOLOGII (Zarobki: od 4 300 PLN) - Katowi

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

REFERENT DS. ARCHIWIZACJI DOKUMENTÓW W KATOWICKIM CENTRUM ONKOLOGII

Zakres obowiązków
- Więcej informacji na stronie: https://www.kco.katowice.pl/article/oferta-pracy-nr-07-referent-archiwum
- Katowickie Centrum Onkologii zatrudni w pełnym wymiarze czasu pracy osoby (2 etaty) na stanowisko referenta ds. archiwizacji dokumentów w Katowickim Centrum Onkologii.
- Oferta pracy nr 7/2024 - Referent - Archiwum
- Zakres obowiązków: pomoc w prowadzeniu dokumentacji archiwalnej zakładu, w tym dokumentacji medycznej.
- Godziny pracy: 8:00-15:35.
Wymagania konieczne:
- wykształcenie średnie ekonomiczne lub administracyjne
- umiejętność obsługi komputera, urządzeń biurowych
- biegła znajomość obsługi pakietu MS Office
Dodatkowym atutem będzie:
- wykształcenie wyższe
- doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z prowadzeniem archiwum zakładowego
- umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
- zdolność szybkiej adaptacji w nowym środowisku pracy
- umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole
- umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
- komunikatywność i kreatywność
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: ekonomia lub administracja
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 PLN
Wynagrodzenie: 4300 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na okres próbny (do trzech miesięcy), następnie - na czas określony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Data rozpoczęcia pracy: od zaraz - niezwłocznie po przeprowadzeniu postępowania kwalifikacyjnego.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail, poczta, termin: do dnia 18.10.2024 r., godziny : 10:00-12:00:
KATOWICKIE CENTRUM ONKOLOGII
[email protected]
Miejsce pracy: Raciborska 26, 40-074 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: Więcej informacji na stronie:

Wymagane dokumenty:
- podpisany list motywacyjny z oznaczeniem "Oferta pracy nr 7/2024 - referent - Archiwum",
- CV

Osoby zainteresowane prosimy o załączenie do dokumentów aplikacyjnych "Oświadczenia" o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do w/w procesu rekrutacji realizowanego przez Katowickie Centrum Onkologii.

Dokumenty aplikacyjne na stanowisko referenta prosimy przesłać na adres: Katowickie Centrum Onkologii, ul. Raciborska 26, 40-074 Katowice lub drogą elektroniczną na adres email: [email protected] do dnia 18.10.2024 r.

Katowickie Centrum Onkologii zastrzega sobie prawo kontaktowania się w wybranymi kandydatami.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez Katowickie Centrum Onkologii.

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-10-02

Biuro, administracja w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl