REFERENT DS. ADMINISTRACYJNYCH (Zarobki: od 4 500 do 4 700 PLN) - Gdańsk, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
REFERENT DS. ADMINISTRACYJNYCH

Zakres obowiązków
Terminowe załatwianie spraw zgodnie z obowiązującymi przepisami. Prowadzenie dokumentacji zgodnie z instrukcja kancelaryjną GDIR. Gromadzenie i właściwe przechowywanie zarządzeń, rozporządzeń, pism, korespondencji oraz przekazywanie dokumentów do archiwum. Prowadzenie ewidencji druków ścisłego zarachowania. Odbiór i wysyłanie przesyłek i korespondencji elektronicznej i papierowej. Sporządzanie cyklicznych, okresowych i doraźnych sprawozdań, pism, ewidencji, itp. zgodnie z bieżącymi ustaleniami z Dyrektorem. Czuwanie nad obiegiem dokumentów i pism przychodzących i wychodzących. Obsługa administracyjna pracowników. Prowadzenie listy obecności pracowników administracji i obsługi. Prowadzenie ewidencji delegacji oraz dokumentacji związanej ze szkoleniami pracowników. Prowadzenie bieżącego rejestru wychowanków. Przekazywanie dokumentów do archiwum. Dokonywanie zakupów na zlecenie Dyrektora, ewidencjonowanie środków trwałych i nietrwałych. Współpraca z podmiotami publicznymi i niepublicznymi wspomagającymi procesy opiekuńczo-wychowawcze w placówce- zgodnie z ustaleniami z Dyrektorem. Współpraca z inspektorem bhp. Sprawna obsługa i dbałość o właściwe funkcjonowanie urządzeń biurowych. Dbałość o estetykę stanowiska i miejsca pracy. Wykonywanie innych czynności zleconych przez Dyrektora, a nie objętych zakresem czynności. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-15:30.
wykształcenie średnie, min. 2-letni staż pracy na stanowisku administracyjnym/sekretariat, znajomość podstaw prawnych warunkującą sprawną realizację powierzonych zadań (Ustawa o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, Ustawa o pracownikach samorządowych), umiejętność radzenia sobie ze stresem, dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, ukierunkowanie na samodzielność w działaniu, umiejętność obsługi komputera, w tym biegła znajomość pakietu Office.
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 500 do 4 700 PLN
pracodawca oferuje dodatek za wysługę lat, premie motywacyjne (zgodnie z regulaminem wynagradzania i premiowania pracowników GDIR), dodatkowe wynagrodzenia roczne (trzynasta pensja), możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail:
Gdański Dom Integracyjno-Rodzinny
[email protected]
Miejsce pracy: Księdza Józefa Zator-Przytockiego 4, 80-245 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: aktualne cv, kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie i kwalifikacje, kserokopie poświadczające przebieg dotychczasowego zatrudnienia, oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego, pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych, oświadczenie o nieposzlakowanej opinii, oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe, oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Wyżej wymienione oświadczenia dostępne są na stronie https://bip.gdir.gda.pl/
w zakładce /Nabór pracowników/.
Dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie w biurze Gdańskiego Domu Integracyjno-Rodzinnego, korespondencyjnie na adres:
Gdański Dom Integracyjno-Rodzinny ul. ks. J. Zator-Przytockiego 4, 80-245 Gdańsk lub e-mail: [email protected]
Kopertę należy opatrzyć dopiskiem "Nabór referent ds. administracyjnych".
Termin przyjmowania ofert: 20.05.2024 r.
Osoby spełniające ww. wymagania niezbędne zostaną powiadomione telefonicznie lub
poprzez e-mail o dalszych czynnościach w momencie rekrutacji na stanowisko
referenta. Osoby, które nie spełniają wymogów formalnych, nie będą
informowane.
Złożonych ofert nie zwracamy.
Składane dokumenty powinny być opatrzone klauzulą: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochr.

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-05-07

Biuro, administracja w okolicy