REFERENT (3/4 ETATU) (Zarobki: od 3 225 PLN) - Katowice, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Wymiar godzin:
3/4 etatu

Oferta pracy
REFERENT (3/4 ETATU)

Zakres obowiązków
Prezes Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Katowicach ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: Referent w Biurze Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Katowicach w niepełnym wymiarze czasu pracy (3/4 etatu).

Zakres obowiązków: ogólne prace biurowe, do obowiązków pracownika może należeć również sporadyczne prowadzenie samochodu służbowego.

Oferujemy:
- pracę w jednostce budżetowej na podstawie umowy o pracę,
- dodatek za wysługę lat w wysokości do 20% wynagrodzenia zasadniczego,
- nagrodę roczną, tzw. "trzynastkę",
- nagrody jubileuszowe,
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
- świadczenia socjalne np. dofinansowanie do wypoczynku,
- dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych,
- możliwość otrzymania pożyczki na remont domu lub mieszkania z ZFŚS,

Praca na 3/4 etatu w godzinach: 7:30-15:30.
Wymagania konieczne:
- wykształcenie min. średnie,
- znajomość obsługi komputera (pakiet Microsoft Office) i urządzeń biurowych,
- nieposzlakowana opinia,
- posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
- obywatelstwo polskie,
- rzetelność,
- komunikatywność,
- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- wysoka kultura osobista,
- odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków,
- posiadanie prawa jazdy kat. B,
- do obowiązków pracownika może należeć również sporadyczne prowadzenie samochodu służbowego.
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 3 225 PLN
Wynagrodzenie: 3225 zł/brutto + dodatek za wysługę lat. Praca na umowę o pracę na okres próbny 3 miesiące. Docelowo praca na czas nieokreślony. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (75% - 3/4 etatu).

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, poczta, termin: dokumenty należy złożyć w terminie do dnia 25.10.2024 r.:
SAMORZĄDOWE KOLEGIUM ODWOŁAWCZE W KATOWICACH
[email protected]
Miejsce pracy: Henryka Dąbrowskiego 23, 40-032 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: Wymagane dokumenty i oświadczenia:
1. odręcznie napisany list motywacyjny,
2. kopie dokumentów potwierdzających
- wykształcenie
- staż pracy
- dodatkowe kwalifikacje
3. oświadczenia kandydata o:
- korzystaniu w pełni z praw cywilnych i obywatelskich,
- wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
- pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o korzystaniu w pełni z praw publicznych,
- tym, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ściganez oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Oferty składa się :
- drogą elektroniczną na adres : [email protected]
Skany wymaganych dokumentów należy dołączyć w formie załączonego pliku,
- w formie pisemnej w siedzibie Kolegium pokój 230 piętro II lub pocztą na adres Kolegium.

Określenie terminu i miejsca składania dokumentów
Dokumenty należy złożyć w terminie do dnia 25 października 2024 r.
Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Klauzula do ogłoszenia
W związku z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż Administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest Prezes Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Katowicach z siedzibą ul. Dąbrowskiego 23, 40 - 032 Katowice. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez email: [email protected] w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy. Podanie danych w zakresie określonym przepisami art. 22 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych.

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-10-16

Biuro, administracja w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl