KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO (O) (Zarobki: od 5 400 PLN) - Jamy, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO (O)

Zakres obowiązków
Kierowca ciągnika rolniczego
Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie, prawo jazdy kat.B. Praca w Jamach od pon. - pt. w godz.: 08:00 - 16:00 lub do uzgodnienia. Wynagrodzenie: od 5 400 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: PSJ usługi Patryk Szula, Jamy 88, 39-308 Wadowice Górne; wcześniejszy kontakt telefoniczny: 697 255 737.
Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 5 400 PLN
do uzgodnienia

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, termin: po wcześniejszym kontakcie telefonicznym:
PSJ usługi PATRYK SZULA
697 255 737
Miejsce pracy: 39-308 Jamy 88, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Dodatkowe informacje: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Zobacz na mapie:
Jamy
woj. podkarpackie
pow. mielecki
gm. Wadowice Górne

Kategoria: Kierowcy, dostawcy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-20