PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (Zarobki: od 4 400 PLN) - Świdwin, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Oferta pracy
PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Zakres obowiązków
celem pozyskania współpracownika jest długofalowa współpraca mająca na celu remonty, porządkowanie itp. lokali mieszkalny oraz użytkowych głównie na terenie Połczyna Zdroju, oczekujemy zaangażowania równego własnemu, to jest podstawowy wymóg współpracy
[Inne] : możliwa premia uznaniowa w przypadku właściwego wykonywania obowiązków

Wymagane wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: prace budowlane wykończeniowe, praktyczne umiejętności wykonywania prac budowlanych

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie od 4 400 PLN
przewidziana premia

Apilikuj poprzez urząd pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie, oferta: StPr/24/0268
Miejsce pracy: Połczyn-Zdrój, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie

Dodatkowe informacje: Brak danych.

Zobacz na mapie:
Osinów Dolny
woj. zachodniopomorskie
pow. gryfiński
gm. Cedynia

Kategoria: Pozostałe prace budowlane
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2024-05-14