PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (Zarobki: od 4 242 do 6 000 PLN) - Kędzierzyn-Koźle, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Zakres obowiązków
Wykańczanie wnętrz, prace przy elewacji budynków oraz prace tynkarskie, prace brukarskie.
wyk. bez znaczenia, wymagane doświadczenie, samodzielność, dokładność, rzetelność, mile widziane prawo jazdy kat. B
Godziny pracy do ustalenia u pracodawcy.
Miejsce pracy: teren Kędzierzyna-Koźla i okolice

Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 242 do 6 000 PLN
wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon:
GN Grzegorz NIEZGODA
661 893 238
[email protected]
Miejsce pracy: 47-220 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Kędzierzyn-Koźle
woj. opolskie

Kategoria: Pozostałe prace budowlane
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 25
Data dodania: 2024-01-08