PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (Zarobki: od 5 700 PLN) - Katowice, Oferta pracy

Ogłoszenie jest nieaktualne

Dane kontakowe zostały ukryte.

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Zakres obowiązków
- Budowa ścian i konstrukcji kartonowo-gipsowych, wykończenie powierzchni gipsem, malowanie lub montaż płytek ceramicznych wraz z wykończeniem powierzchni lub montaż sufitów podwieszanych różnych typów, drzwi, okien, ścian systemowych, podłóg.
- Miejsce wykonywania pracy: Praca w delegacjach na terenie województwa śląskiego oraz całej Polski według zleceń. Podczas delegacji Pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz wyżywianie (ciepły posiłek w ciągu dnia: obiad).
- Godziny pracy: 7:00-15:00.
Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Wymagane jakiekolwiek doświadczenie zawodowe w wykonywaniu prac wykończeniowych. Wymagane umiejętność obsługi elektronarzędzi. Mile widziane Prawo jazdy kat. B.
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 5 700 PLN
Wynagrodzenie: od 5700 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na okres próbny 3 miesiące. Następna umowa na czas określony 1 rok. Docelowo umowa na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, termin: kontakt koniecznie wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą, godziny : 8:00-17:00 - koniecznie zabraĆ cv !!!:
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE IRENEUSZ HASSA
604-104-808, 602-615-827
Miejsce pracy: 40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (8:00-17:00) (Tel. 604-104-808, 602-615-827) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Wandy 16 A, 40-322 Katowice).

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Kategoria: Pozostałe prace budowlane
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-26