PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (Zarobki: od 6 116,61 PLN) - Siedlec, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Zakres obowiązków
Montowanie płyt gips karton, ogólne prace budowalne
Mile widziane prawo jazdy kat B, mile widziane doświadczenia, mile widziane osoby z Ukrainy z komunikatywnym językiem polskim, dyspozycyjność, praca na korzystnych warunkach. Miejsce pracy wg zleceń Kraków. Umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony. Praca wg harmonogramu (07:00 -18:00)
Wymagane wykształcenie:
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 6 116,61 PLN
netto 4500,00 zł

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon:
RYSZARD LEWANDOWSKI - USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ERMAX
783 967 944
Miejsce pracy: 32-744 Siedlec 223, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: Brak wymagań

Zobacz na mapie:
Siedlec
woj. małopolskie
pow. bocheński
gm. Bochnia

Kategoria: Pozostałe prace budowlane
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 18
Data dodania: 2023-12-29

Pozostałe prace budowlane w okolicy