MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH (Zarobki: od 4 300 do 5 000 PLN) - Katowice, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Zakres obowiązków
- Zakres obowiązków:
1. Diagnostyka i naprawa pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych,
2. Wulkanizacja,
3. Drobne naprawy elektryczne w pojazdach.
- Pracodawca oferuje:
1. Stabilność zatrudnienia,
2. Pakiet socjalny,
3. Możliwość podnoszenia kwalifikacji - skierowanie na kurs.
- Miejsce pracy: Katowickie Wodociągi S.A. (ul. Obrońców Westerplatte 89, 40-335 Katowice) - Praca w hali napraw + doraźne wyjazdy do awarii pojazdów w terenie.
- Godziny pracy: 7:00-15:00.
Wymagane wykształcenie min. zasadnicze zawodowe na kierunku mechanik samochodowy. Mile widziany ukończony kurs na stanowisko mechanik samochodowy. Mile widziane doświadczenie zawodowe na mechanika samochodowego lub podobnym. Mile widziane doświadczenie w naprawach sprzętu budowlanego i pojazdów specjalistycznych do czyszczenia kanalizacji. Wymagane prawo jazdy kat. B lub wyższe. Wymagana umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów związanych z wykonywaną pracą. Wymagany brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: mechanik samochodowy
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 300 do 5 000 PLN
Wynagrodzenie: od 4300 zł do 5000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na czas określony 3 miesiące. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, termin: kontakt koniecznie wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą., godziny : 7:00-15:00:
KATOWICKIE WODOCIĄGI SPÓŁKA AKCYJNA
32-788-24-29
Miejsce pracy: Obrońców Westerplatte 89, 40-335 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (Tel. 32-788-24-29) w godzinach 7:00-15:00 celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Obrońców Westerplatte 89, 40-335 Katowice).

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Kategoria: Mechanik
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 12
Data dodania: 2024-01-26

Mechanik w okolicy