PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (O) (Zarobki: od 30 PLN) - Kraków, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (O)

Zakres obowiązków
wykonywanie prac budowlanych, obsługa maszyny power curber
Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, mile widziane kierunkowe, staż pracy mile widziany, prawo jazdy kat.B. Możliwa praca w delegacji na terenie małopolski, wówczas zapewniony dojazd z umówionego miejsca oraz zapewnione zakwaterowanie. Praca od poniedziałku do piątku na jedną zmianę w przedziale godz. 07:00-16:00. Wynagrodzenie: 30 zł/godzinę brutto. Kontakt: MOTA-ENGIL Central Europe" S.A. ul. Opolska 110, 31-323 Kraków, tel.604 620 164.

Wymagane wykształcenie:
Dodatkowe wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 30 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon:
"MOTA-ENGIL Central Europe" S.A.
604 620 164
Miejsce pracy: 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: Skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy

Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Kategoria: Pozostałe prace budowlane
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2024-08-14