PRACOWNIK OCHRONY (Zarobki: od 31 PLN) - Katowice, Oferta pracy

Ogłoszenie jest nieaktualne

Dane kontakowe zostały ukryte.

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
PRACOWNIK OCHRONY

Zakres obowiązków
- Nadzór bezpośredni hali sprzedaży, linii kas i strefy wejścia, reagowanie na systemy alarmowe, przeciwdziałanie kradzieży. Obsługa komputera i urządzeń monitorujących.
- Praca na dwie zmiany w godzinach: 7:00-22:00 + soboty i niedziele handlowe do ustalenia z pracodawcą.
Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 miesiące w pracy przy obsłudze systemu monitorującego. Wymagana niekaralność.
Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Wymagane uprawnienia: Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera, Chęć do pracy

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 31 PLN
Wynagrodzenie: 31 zł/brutto/godzina. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny jeden miesiąc z możliwością przedłużenia. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, termin: kontakt koniecznie wstępnie telefoniczny (tel. 695-960-519) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. ligocka 103, 40-568 katowice), godziny : 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku:
SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
695-960-519
Miejsce pracy: Księdza Piotra Skargi 6, 40-091 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (Tel. 695-960-519) w godzinach: 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Ligocka 103, 40-568 Katowice).

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Kategoria: Ochrona
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-07-26