PRACOWNIK OCHRONY WYDZIAŁU DS. OCHRONY INFORMACJI NIEJAWNYCH (NR 2668) (Zarobki: od 4 300 PLN) - By

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

PRACOWNIK OCHRONY WYDZIAŁU DS. OCHRONY INFORMACJI NIEJAWNYCH
(NR 2668)

Zakres obowiązków
Co oferujemy:
- stabilna praca w jednostce administracji publicznej, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- dodatek za wysługę lat od 5 do 20 % w zależności od udokumentowanego stażu pracy
- dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastka)
- dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych wypłacany pracownikom ochrony
- dodatek za wykonywanie pracy w porze nocnej
- nagrody jubileuszowe
- możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy, po uzgodnieniu z przełożonym możliwość skrócenia czasu pracy połączona z obowiązkiem "odpracowania" czasu wolnego
- pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
- dofinansowanie do wypoczynku pracowników
- dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oferującego m.in. polisę na życie i opiekę medyczną
- możliwość korzystania z Koleżeńskiej Kasy Oszczędnościowo Pożyczkowej
- dobra lokalizacja
Wymagania niezbędne na stanowisku:
- wykształcenie: średnie
- aktualny wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
- legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni palnej bojowej w postaci pistoletów centralnego zapłonu o kalibrze od 6 mm do 12 mm
- zgodnie z art. 3c i art. 46 ustawy z dnia 16 września 1982 r. o pracownikach urzędów państwowych w Urzędzie nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.

Wymagania pożądane na stanowisku:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- doświadczenie w zakresie fizycznego zabezpieczania obiektów
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 300 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście:
Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy
Miejsce pracy: Powstańców Wielkopolskich 7, 85-090 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Dodatkowe informacje: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie życiorysu i listu motywacyjnego oraz następujących dokumentów:
- Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
- Oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwa lub umyślne przestępstwo skarbowe, korzystaniu z pełni praw publicznych i oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
- Oświadczenie, że w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. kandydatka/kandydat nie pracowała/ł, nie pełniła/ł służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie była/ł współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów. Nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 lub później.
- Zaświadczenie o wpisaniu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
- Kserokopię legitymacji osoby dopuszczonej do posiadania broni palnej bojowej w postaci pistoletów centralnego zapłonu o kalibrze od 6 mm do 12 mm

Osoba wyłoniona zostanie poddana procedurze związanej z uzyskaniem poświadczenia bezpieczeństwa upoważniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne".

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW DO PRACY
- stanowiska nieobjęte mnożnikowym systemem wynagradzania

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komenda Wojewódzka .

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Kategoria: Ochrona
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-10-01

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl