PRACOWNIK OCHRONY (OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE) (Zarobki: od 4 242 PLN) - Mysłowice, Oferta pracy

Ogłoszenie jest nieaktualne

Dane kontakowe zostały ukryte.

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
PRACOWNIK OCHRONY (OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE)

Zakres obowiązków
- Obchody obiektowe. Raportowanie zdarzeń na obiekcie. Współpraca z koordynatorem. Ochrona przed kradzieżą, dewastacją, włamaniem.
- Miejsce wykonywania pracy: Uniwersytet Śląski, ul. Bankowa.
- Praca po 12 godzin w godzinach: 6:00-18:00, 18:00-6:00. Praca również w soboty, niedziele i święta - według grafiku.
Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane. Wymagana niekaralność. Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego. Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Kultura osobista, Dyspozycyjność

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 242 PLN
Wynagrodzenie: 4242 zł/brutto. Praca na umowę o prace tymczasową na 1 miesiąc, z możliwością podpisania kolejnej umowy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, termin: kontakt wyŁĄcznie telefoniczny (tel. 535-505-149, 535-453-076) lub e-mail: [email protected], godziny : 9:00-14:00:
CLEAN 4ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
535-505-149, 535-453-076
[email protected]
Miejsce pracy: Bankowa, 40-007 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 535-505-149, 535-453-076) w godzinach: 9:00-14:00 lub e-mail: [email protected]

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Kategoria: Ochrona
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-04-19