PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ (Zarobki: od 28,1 do 29 PLN) - Kraków, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Oferta pracy
PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ

Zakres obowiązków
stanie na linii kas, obsługa monitoringu, obserwacja klientów
Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe nie jest wymagane. Oferta pracy przeznaczona jest dla osób posiadających orzeczony stopień o niepełnosprawności.
Miejsce wykonywania pracy: Oświęcim, ul. Powstańców Śląskich 1.
Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy zlecenie, praca w godzinach pomiędzy 9:00, a 21:30.
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie od 28,1 do 29 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon:
SOLID SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
723 991 792
Miejsce pracy: Powstańców Śląskich 1, 32-600 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: kontakt z pracodawcą wyłącznie telefoniczny - 723 991 792

Zobacz na mapie:
Oświęcim
woj. małopolskie

Kategoria: Ochrona
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-10-24

Ochrona w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl